Pałac w Korczewie

Pałac w Korczewie

Przemierzając wschodnie szlaki wąskimi,
piaskowymi dróżkami, wśród soczystej
zieleni lasów i łąk, tuż w pobliżu
malowniczej rzeki Bug, trafisz do miejsca,
w którym zatrzymał się czas.

Przez rozłożyste korony starych drzew
dostrzeżesz jasną „Perłę Podlasia”
– XVIII-wieczny Pałac, który zaprasza
do dalszej podróży po malowniczej
okolicy Bugu.

Z przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego kompleksu pałacowo – Parkowego znajdującego się we wschodniej części województwa mazowieckiego 30km na północny wschód od Siedlec a 120 km od Warszawy 20 km od Łosic i 30km od Sokołowa Podlaskiego w strefie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.

Pałac w Korczewie został wybudowany w latach 1734 – 1736 przez Wiktoryn Kuczyńskiego. Obecnie po wojennej dewastacji Pałac jest odrestaurowany przez potomków przedwojennych właścicieli- rodzinę Ostrowskich i Harris. Pałac otwarty jest dla turystów 7 dni w tygodniu od kwietnia do września w godzinach od 8.00 do 18.00, od października do marca od 8.00 do 16.00. Pałac można zwiedzać samemu bądź z przewodnikiem.

Poza zwiedzaniem na terenie zespołu pałacowo – parkowego organizujemy:

  • Ogniska
  • Przejażdżki bryczka/wozami
  • Kuligi
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • Szkolenia i konferencje
  • Imprezy integracyjne
  • Wesela
  • Eventy

 

Dla osób, które chciałyby spędzić w Karczewie więcej czasu oferujemy nocleg w Kuźni Pałacowej oraz w Baszcie Pałacowej – tel. kontaktowy 500 482 712 lub w zakładce POKOJE.
Dla osób lubiących przyrodę oferujemy spacery po 12 hektarowym parku lezącym zaraz za Pałacem.
Więcej informacji w zakładce Kontakt oraz pod adresem e-mail palac@korczew-palac.pl lub pod numerem telefonu: 693-299-692.

W Korczewie Państwa goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza na pięknym dziedzińcu i odetchnąć na łonie natury w pałacowym parku. Obcowanie z nieskażoną naturą w pełnej spokoju krainie Bugu to wymarzone warunki dla ważnych i niecodziennych spotkań firmowych.

Konferencja, szkolenie lub spotkanie firmowe zorganizowane w kameralnych pałacowych wnętrzach zapewnią Twoim gościom wyjątkową atmosferę. Piękna, odrestaurowana przestrzeń Pałacu i zielona okolica stwarzają odpowiednią oprawę spotkania, a oferowany przez nas catering pozwoli posilić się Twoim gościom w podczas przerwy.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii w której znajdą Państwo liczne zdjęcia zespołu pałacowo – parkowego oraz naszej najbliżej okolicy.